Slide background

İmplant

Tedavisi

Slide background

Diş Sağlığınız İçin

Bilinmesi Gerekenler!

Slide background

Zirkonyum Diş Kaplama

 

Neden Türkiye Diş Hastanesi

“AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI” alanında en son yöntemleri kullanarak diş tedavilerini, kaliteli hizmet politikası anlayışından taviz vermeden en uygun fiyata yapma garantisi veriyoruz. – Türkiye Diş Hastanesi

 

implant turkiye

UZMAN VE DENEYİMLİ HEKİMLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ

  • MUTLUDENT özellikle son yıllarda, ağız ve diş sağlığı alanında ciddi anlamda bir boşlugu doldurmuş, oldukça ilgi görmüştür. MUTLUDENT yaklaşık 20 yıldır sağlık alanında başarılı çalışmalara imza atmış ekibimiz tarafından oluşturuldu. Ağız ve diş sağlığının son derece önemli ve incelikli tedavilerinin tam teşekküllü, uzmanlığını sadece “ağız ve diş sağlığı” sahasında geliştirmiş bir merkezde yapılmasının gerekliliğini tespit ettik. “Ağız ve diş sağlığı” tedavilerini çağdaş bir diş tedavi merkezinde, panoramik-sefalometrik röntgen ünitesi ve uzman bir kadroyla hizmet vermek amacıyla MUTLUDENT’ i kurduk.
  • Bununla beraber, yurtdışından gelecek hastalarımıza; “ağız ve diş sağlığı” ile ilgili tedavilerini yaptırırken, Ankara’yı tanıma fırsatını yakalayacakları konaklama ve gezdirme imkanı sunuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz 4 yıldızlı otel Royal Carine’de kaldığınız takdirde hastamızın otel ücretini biz karşılıyoruz. (http://www.royalcarine.com/ ) Hastalarımız; Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının Ulusal Harekât merkezi ve Kurtuluş Mücadelesi’nin sembolü olan başkentimiz Ankara’nın en önemli ve en ihtişamlı tarihi eserlerinden biri olan, Atatürk’ün kabrinin bulunduğu Anıttepe’deki Anıtkabir’i görme imkanını elde etmiş oluyorlar. Ankara Kalesi Ankara’nın kültürel varlığına katkıda bulunan ve görülmesi gereken bir diğer önemli yapıttır. Kaleye çıktığınızda Ankara manzarasının %90’ını rahatlıkla izleyebilirsiniz. Eğlenmek isterseniz; Ankara caddeleri oldukça farklı gece eğlence alternatifleri ile doludur. Özellikle son yıllarda bu yerler çok fazla gelişme göstermiştir. Arjantin Caddesi şehrin kafe ve bar caddesidir. Gündüzleri burada lezzetli yemekleri tadarken gece de barlarda eğlenebilirsiniz. Sakarya Caddesi özellikle ucuz eğlence imkanlarıyla öğrencilerin gözde mekanlarından biridir. Gündüz insanlar genelde ayaküstü bu caddede atıştırırken gece yine aynı caddedeki barlarda müziğin ritmine kendilerini bırakabilirler.
  • MUTLUDENT olarak AMACIMIZ; makul fiyatlarımızla, ağrısız tedavilerimizle, kaliteden ödün vermeyen, koşulsuz hasta memnuniyetini esas alarak, ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

 

 

Türkiye Diş Hastanesi’ten İndirimli Kapadokya Turu

Kapadokya bölgesini gezmek isteyen hastalarımızı yörenin en seçkin hotellerinden biri olan Kapadokya Queens Cave Hotele gönderiyor ve %20 indirimle kalma ve gezme imkanı sağlıyoruz. – Türkiye Diş Hastanesi
İmplant

İmplant tedavisi ile şikayetleriniz ortadan kalkabilir.Bu yöntemle geleneksel kaplama ve protezlere oranla çok daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlanırken, yüzünüz ile uyumlu doğal bir görünüme de kavuşabilirsiniz.

GÖRÜNTÜLE
Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kuronların diğer metal destekli kuronlara göre üstünlüğü fazladır. Zirkonyumlar beyaz renkli ve yarı şeffaf oldukları için ışığı geçirirler. Işık geçirgenliği doğal dişe en yakın olması sebebiyle doğal dişin estetiğine ulaşırlar.

GÖRÜNTÜLE
Diş Beyazlatma

Dişlerin rengini açma işlemidir. Dişlerinize hekim kontrolünde mavi ışık ve beyazlatma jeli kullanılarak yapılan diş beyazlatma işleminde, dişler işlem sonunda hemen birkaç ton açılabilir ve etkinliğini uzun süre koruyabilir.

GÖRÜNTÜLE
Çocuk Diş

Miniklere özel hazırlanan kliniğimiz ile diş tedavileri eğlenceli hale geliyor. Diş doktoruna gitmek çocuklar için “büyülü bir rüya”ya dönüşüyor! Çocuğunuz; muayenesi esnasında çizgi film izleyebilir, çocuklarınıza özel resmedilmiş hayvanlar aleminde gezintiye çıkabilirsiniz.

GÖRÜNTÜLE
Kanal Tedavisi

Yumuşak diş tabakasında meydana genel hasarlarda; eski uygulamalarda dişler çekilmekteydi. Günümüz teknolojisinde dişlere uygulanan kanal tedavisi ile artık tek çözüm diş çekimi olmaktan çıkmıştır.Kanal tedavisi tek seans veya bazı durumlarda 4-5 seans sürebilir.

GÖRÜNTÜLE
Ortodonti

Ortodonti; diş hekimliğinin özel bir dalı olup, dişlerde ve yüzde bulunan düzensizliklerin teşhisi, korunması ve tedavisi ile ilgilenen dalıdır. Ağız hijyeninin sağlanabilmesi ve ileride yaşanabilecek ağız ve diş rahatsızlıklarının önüne geçmek için ortodonti tedavileri gereklidir.

GÖRÜNTÜLE