Slide background

İmplant

Tedavisi

Slide background

Diş Sağlığınız İçin

Bilinmesi Gerekenler!

Slide background

Zirkonyum Diş Kaplama


ÖDEME KOŞULLARI

Bizler ağız ve diş sağlığınız için en uygun tedavi seçeneğini en uygun fiyatla sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klinik olarak ağzınızı ve dişlerinizi görmeden tedavi ile ilgili fiyatlandırma yapmayı uygun bulmuyoruz. Her hastaya yapılan tedavi o hastaya özgüdür. Kliniğimize geldiğiniz zaman ilk muayeneniz ve gerekli radyografik incelemeler yapılıp, alternatif tedavi seçenekleri, maliyetleri ve ödeme koşulları size detaylı olarak anlatılacaktır. 

Ödemelerinizle ilgili plan sizi muayene eden doktorumuz tarafından hesaplanacaktır. Danışma görevlileri tarafından da size daha detaylı bilgi verilecektir. Kredi kartına taksit seçeneklerinden yararlanmak isterseniz tedavinize başlanılan ilk seansta kredi kartınıza taksitlendirme yapılır.Ortodonti tedavilerinde ödeme yapılırken hasta %50'sini nakit veya kredi kartına tek çekim,%50'sini tedaviye geldiği bir sonraki ay nakit veya kredi kartına taksit şeklinde yapabilir. Detaylı bilgiyi polikliniğimizden alabilirsiniz.   

Geniş kapsamlı tedavilerde tedavinize başlamadan önce size ortalama fiyat bilgisi verilecektir. Dolgu, çekim, temizlik gibi tek seansta bitecek tedavilerinizin ödemesi aynı gün işlem bitiminde alınır. Protez işlemlerinde protez materyallerinin maliyetlerinden ötürü ödemenin yarısı tedavi başlangıcında, kalan yarısı tedavi bitiminde alınır. Uzun süreli ve geniş kapsamlı tedavilerde her vaka kendine özgü koşullara sahiptir. Bu nedenle ücret ve ilgili ödeme planı ile ilgili doktorlarımızla karşılıklı görüşmenizi öneririz. Tedaviye başlanmadan ödeme planında anlaşma sağlanması ilişkimizin uzun süreli ve güvenilir olmasında yararlı olacaktır.

Daha detaylı bilgi edinmek için mail ya da telefon yolu ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.