Slide background

İmplant

Tedavisi

Slide background

Diş Sağlığınız İçin

Bilinmesi Gerekenler!

Slide background

Zirkonyum Diş Kaplama

 

Sağlık Turizmi

Dental Turizm, bekleme süresi, tedavinin ekonomikliği, daha kaliteli sağlık hizmeti için seyahat edilen bir turizm çeşididir. Dünya nüfusunun artması, yaşam kalitesinin yükselmesi, çeşitli ülkelerde sağlık maliyetlerinin yükselmesi sebebiyle Türkiye’de sağlık turizmi sektörü ortaya çıkmıştır. – Türkiye Diş Hastanesi
turkiye dis klinikleri

TÜRKİYEDE ULUSLARARASI STANDARTLARDA DİŞ TEDAVİSİ

 • 1. AVRUPA’DA YÜKSELEN DEĞER TÜRKİYE

  Türkiye iki kıtaya uzanan, 4 mevsimin yasandigi önde gelen bir turizm ülkesidir. Kış,doğa,inanç,kültür turizmi çeşitleri ile sinerji oluşturacak alternatif bir turizm alanıdır. Kristal berrakligiyla parlayan deniziyle sekiz bin km lik kiyilari göz alabildigince uzanir.

 • 2. NEDEN TÜRKİYE

  Türkiye dünya çapinda kaliteli ve deneyimli doktorlarin bulundugu bir ülkedir. Türkiye ye yapacağınız bir ziyaret ile, hem alanında deneyimli ve uzman olan diş hekimlerine tedavinizi yaptırır, hem de ekonomik bir tedavi imkanından faydalanırsınız. Bütün bunlarin yani sira dünyanin dört bir yaninda turizm amaçli yapilan turlara katilip, Türkiye’nin essiz kültür ve tarihini kesfetme olanagi da bulabilirsiniz.

 • 3. FİYATLAR

  Özellikle medikal turizm alanında rekabetçi fiyat uygulamasına sahip bir ülke konumunda bulunan Türkiye, Avrupa ve Amerika’nın diş tedavi fiyatlarının çok daha altında bir fiyat politikasına sahiptir. Uygun fiyatlarının yanı sıra, hastalara sıra bekletmeden kısa sürede tedavi olanakları ve ülkelerinde karşılaştıklarından çok daha güler yüzlü bir hizmet anlayışı sunarak memnuniyet oranında yüksek başarı sağlamaktadır.

 

   

Mail Atın Biz Sizi Arayalım

  Diş tedavisi amacıyla Türkiye’ye gelmeyi düşünüyorsanız, tedavi ve fiyat bilgisi almak maksadıyla internet sitemizdeki iletişim formu bölümünü doldurup, bize panoramik filmlerinizi ulaştırabilirsiniz. Diş Hekimleri tarafından incelenecek filmleriniz ile size uygulanacak tedavi, tedavi süresi ve fiyat konusunda bilgi verilecek olup, konaklama, transfer, tatil ve seyehat organizasyonları için yönlendirilebileceksiniz.

 

 

 

 

turkiye dis klinikleri

 

 

 

Diş Turizminde Ankara’yı Neden Seçmelisiniz?

Ankara; Türkiye’nin başkenti olarak Anadolu, Kapadokya ve Karadeniz kıyılarına yapacağınız seyahatleriniz için en uygun merkezde bulunmaktadır. Doğu’nun mistik havası ile Batı’nın yenileyici etkilerinin buluştuğu, prestijli ve diplomatik, gün geçtikçe büyüyen, 2007 yılında yenilenen Esenboğa Havalimanı’na sahip şehir, bir sonraki organizasyonunuzu yapacağınız en ideal merkezdir. Ankara’da gerçekleştireceğiniz tedavi ile hem Türk doktorlarından hem de cazip fiyatlardan faydalanmış olursunuz. Bunların yanı sıra, dünyanın dört bir yanında yapılan turizm amaçlı turlara katılıp hem Ankara’nın hemde Türkiye’nin eşsiz kültür ve tarihini keşfetme olanağı da bulabilirsiniz. – Türkiye Diş Hastanesi

 

İmplant

İmplant tedavisi ile zirkonyum veya porselen kaplamalardaki gibi sağlam dişlerin kesilmesine gerek kalmaz.Bu yöntemle geleneksel kaplama ve protezlere oranla çok daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlanır.

GÖRÜNTÜLE
Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kuronların diğer metal destekli kuronlara göre üstünlüğü fazladır. Zirkonyumlar beyaz renkli ve yarı şeffaf oldukları için ışığı geçirirler. Işık geçirgenliğinin fazla olması sebebiyle doğal dişe yakın bir görünüme sahiptir..

GÖRÜNTÜLE
Diş Beyazlatma

Dişlerin rengini açma işlemidir. Dişlerinize hekim kontrolünde mavi ışık ve beyazlatma jeli kullanılarak yapılan diş beyazlatma işleminde, dişler işlem sonunda hemen birkaç ton açılabilir ve etkinliğini uzun süre koruyabilir.

GÖRÜNTÜLE
Çocuk Diş

Çocuk Dişhekimliği Dalı, 0-14 yaş arası çocukların süt dişleri ile kalıcı dişlerinin korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal gibi çeşitli etkenlerin bu dişlerde meydana getirdiği problemlerin tedavi edilerek yok edilmesini amaç edinen bir diş hekimliği uzmanlık dalıdır.

GÖRÜNTÜLE
Kanal Tedavisi

Yumuşak diş tabakasında meydana genel hasarlarda; eski uygulamalarda dişler çekilmekteydi. Günümüz teknolojisinde dişlere uygulanan kanal tedavisi ile artık tek çözüm diş çekimi olmaktan çıkmıştır.Kanal tedavisi tek seans veya bazı durumlarda 4-5 seans sürebilir.

GÖRÜNTÜLE
Ortodonti

Ortodonti; diş hekimliğinin özel bir dalı olup, dişlerde ve yüzde bulunan düzensizliklerin teşhisi, korunması ve tedavisi ile ilgilenen dalıdır. Ağız hijyeninin sağlanabilmesi ve ileride yaşanabilecek ağız ve diş rahatsızlıklarının önüne geçmek için ortodonti tedavileri gereklidir.

GÖRÜNTÜLE