Slide background

İmplant

Tedavisi

Slide background

Diş Sağlığınız İçin

Bilinmesi Gerekenler!

Slide background

Zirkonyum Diş Kaplama

 

İmplant Fiyatları

İmplant tedavisi için tek tip bir fiyatlandırma söz konusu değildir. Çünkü implant uygulaması yapılırken çeşitli etkenler söz konusu olduğundan, bu etmenler maliyeti belirlemektedir. Günümüzde bakıldığında, ülkemizde genel olarak insanların alım güçleri düşünüldüğünde implant tedavisinin çok uygun maliyetli bir tedavi olduğu söylenemez. Ancak, elde edilen sonuç ve başarı oranı kıyaslandığında yapılan harcamanın boşa gitmeyeceği tedavi yöntemlerinden biridir. – Türkiye Diş Hastanesi
türkiye implant fiyatları

İmplant Fiyatlarını Etkileyen Önemli Unsurlar

  • Uygulamada kullanılan tüm materyallerin ithal olması.
  • Sağlıklı implant üretimi için çok yüksek teknolojiye ihtiyaç duyulması.
  • İmplant uygulama işleminin karmaşıklığı, hastanın ağız içi durumu ve ihtiyaçları. (İmplant tedavisinde maliyeti etkileyen bir etken de, kişinin implant yaptıracağı bölgenin implanta uygun olup olmadığıdır. İmplanta uygun olmayan ağız yapısı, ek tedavi süreçleri doğuracağından ve implant için uygun altyapı oluşturulması gerektiğinden, bu tarz tedavi de implantın fiyatını etkiyecek bir etkendir.)
  • Hekimin tercih ettiği implant markasının tedavinin maliyetine etki etmesi. (Piyasada çok çeşitli ve fiyat aralıkları farklı olan implant modelleri vardır. Hekimin kullandığı implant, implant uygulamasının maliyetini de etkilemiş olur.)
  • Kesin fiyat, hekimin hastanın ağız ve çene yapısını muayene etmesi, tedavi şekline karar vermesi ve hastanın talep ettiği protez tipine göre ortaya çıkmaktadır.
  • Güncel fiyat bilgilerini almak için lütfen arayın yada mail atın biz sizi arayalım.

 

İmplant Hakkında

Neden İmplant

Dişleri olmayan fakat hareketli protezleri aşırı bulantı, refleks, ileri derecede çene kemiği erimesi gibi çeşitli nedenlerle kullanamayan kişilerde implant düşünülmesi gereken yöntemlerden biridir.

İmplant Fiyatları

İmplant tedavisi için tek tip bir fiyatlandırma söz konusu değildir. Çünkü implant uygulaması yapılırken çeşitli etkenler söz konusu olduğundan, bu etmenler maliyeti belirlemektedir.

İmplant Uygulaması Başarısı Nelere Bağlıdır?

Hastanın iyileşme gücü, Alkol Ve Sigara kullanımı, İmplantların Markası, İmplant sonrası bakım ve Hekimin Başarısı; İmplant uygulaması başarısını belirlemektedir.

 

türkiye implant fiyatları

Sağlık Turizmi

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Türkiye’ye!

 

İmplant

İmplant tedavisi ile zirkonyum veya porselen kaplamalardaki gibi sağlam dişlerin kesilmesine gerek kalmaz.Bu yöntemle geleneksel kaplama ve protezlere oranla çok daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlanır.

GÖRÜNTÜLE
Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kuronların diğer metal destekli kuronlara göre üstünlüğü fazladır. Zirkonyumlar beyaz renkli ve yarı şeffaf oldukları için ışığı geçirirler. Işık geçirgenliğinin fazla olması sebebiyle doğal dişe yakın bir görünüme sahiptir..

GÖRÜNTÜLE
Diş Beyazlatma

Dişlerin rengini açma işlemidir. Dişlerinize hekim kontrolünde mavi ışık ve beyazlatma jeli kullanılarak yapılan diş beyazlatma işleminde, dişler işlem sonunda hemen birkaç ton açılabilir ve etkinliğini uzun süre koruyabilir.

GÖRÜNTÜLE
Çocuk Diş

Çocuk Dişhekimliği Dalı, 0-14 yaş arası çocukların süt dişleri ile kalıcı dişlerinin korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal gibi çeşitli etkenlerin bu dişlerde meydana getirdiği problemlerin tedavi edilerek yok edilmesini amaç edinen bir diş hekimliği uzmanlık dalıdır.

GÖRÜNTÜLE
Kanal Tedavisi

Yumuşak diş tabakasında meydana genel hasarlarda; eski uygulamalarda dişler çekilmekteydi. Günümüz teknolojisinde dişlere uygulanan kanal tedavisi ile artık tek çözüm diş çekimi olmaktan çıkmıştır.Kanal tedavisi tek seans veya bazı durumlarda 4-5 seans sürebilir.

GÖRÜNTÜLE
Ortodonti

Ortodonti; diş hekimliğinin özel bir dalı olup, dişlerde ve yüzde bulunan düzensizliklerin teşhisi, korunması ve tedavisi ile ilgilenen dalıdır. Ağız hijyeninin sağlanabilmesi ve ileride yaşanabilecek ağız ve diş rahatsızlıklarının önüne geçmek için ortodonti tedavileri gereklidir.

GÖRÜNTÜLE